Kızılcık Şerbeti’nden olaylı fragman: Abdullah sonunda gerçeği öğrendi


Bu bölümde ayrıca Mustafa ve Pembe’nin gizli konuşmasına şahit olan Abdullah, beklenmedik gerçeklerle yüzleşti. Dizinin yeni bölümünde, Abdullah’ın Alev’e yaptığı yeniden başlama teklifi ve aldığı cevap izleyiciyi derinden etkileyecek.

Giray ve Doğa arasında artan samimiyet ise dikkatlerden kaçmıyor. Fatih’in, bir gece kulübünde dans eden Görkem’e gösterdiği öfkeli tepki dikkat çekti.

Abdullah’ın Görkem’in değişen tavırlarına olan reaksiyonu merak uyandırdı. Nursema’nın evde Umut’u başka bir kadınla yatakta yakalaması ise bölümün en çarpıcı anlarından biri olarak öne çıkıyor.

58. BÖLÜMDE NELER OLACAK

Pembe’nin oğlu Fatih ile yaşadığı gerilim, evliliğin sarsıntılarını ortaya koyarken, Doğa ve Giray’ın yakınlaşması yeni bir boyut kazanıyor.

Kıvılcım’ın, Otizm Farkındalık Günü’nde özel bir televizyon programına katılımı ve ödül töreni, dizinin duygusal yönünü güçlendiriyor.

Nursema’nın yaşadığı zorluklar ve Umut’un albüm tanıtım gecesi hakkındaki yalanları, evliliklerindeki krizi daha da derinleştiriyor.

“Kızılcık Şerbeti”, Melis Civelek’in kaleme aldığı senaryosu ve Ketche’nin yönetmenliği ile cuma günleri saat 20.00’de Show TV’de izleyici ile buluşuyor.

Barış Kılıç, Evrim Alasya ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi güçlü oyuncuların performansları, dizinin tutkulu takipçilerini her hafta ekran başına kitliyor.

Bu hafta da “Kızılcık Şerbeti” 58. bölümüyle cuma akşamı saat 20.00’da Show Tv ekranlarında…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir