Logitech G, Efsane G502 Oyun Mouse’unun 10. Yılını Kutluyor

Logitech G502, sunduğu performans, yenilikçi teknolojisi ve tasarımıyla duyurulduğu günden bu yana dünya genelinde 18 milyondan fazla satışla oyuncular tarafından en çok tercih edilen oyun mouse’u oldu.

Logitech Türkiye Kategori ve Pazarlama Lideri Cihan Önal, konuyla ilgili açıklamasında “Logitech G olarak son on yılda başardıklarımızdan büyük gurur duyuyoruz. G502 ile başlayan serüvenimizde, en son geldiğimiz noktada LIGHTFORCE hibrit anahtarlarımız, pro sınıf LIGHTSPEED kablosuz bağlantı, LIGHTSYNC RGB ve HERO 25K Sensörü ile G502 X PLUS modelimizle kullanıcılarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.” dedi ve ekledi: “G502’yi diğerlerinden ayıran en son teknoloji ve yenilikçi tasarımı diyebiliriz. Onu, tüm oyun mouse’ları için bir altın standart haline getirdi. İlk çıktığı günden bu yana da yeni teknolojilerimizle sürekli gelişti, evrimleşti.”

  • 2014: İlk G502 modeliyle yolculuk başladı, derin kişiselleştirme, üstün takip performansı, tepki hızı ve maksimum konfor sunuldu.
  • 2016: G502 Proteus Spectrum piyasaya sürüldü, oyunculara 16,8 milyon RGB renk seçeneği sunuldu.
  • 2018: G502 HERO modeli dikkat çeken HERO 25K sensörü ile piyasaya sürüldü, oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıdı.
  • 2019: G502 LIGHTSPEED, LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi ve POWERPLAY kablosuz şarj ile güçlendirilerek piyasaya sürüldü, yanıt hızı ve güvenilirlik artırıldı.
  • 2023: G502 serisi LIGHTFORCE hibrit optik-mekanik anahtarlara sahip G502 X, G502 X LIGHTSPEED ve G502 X PLUS RGB modelleriyle zirveye ulaştı.

G502‘yi tasarlarken, Logitech G ekibi, çok yönlü bir mouse sunmanın yanı sıra oynanışı en çok etkileyen faktörleri belirlemeye odaklandı. Orijinal G502, oyuncunun mouse yüzeyine göre ayarlanabilen güçlü, son derece doğru ve hassas bir sensöre sahipti. Ekip, ısı haritalama ve yüzey geometrisi denemeleri gibi teknolojilerden yararlanarak derin konfor sunan, yeni bir görsel tasarıma sahip olan ve oyuncunun elinin bir uzantısı gibi çalışan bir mouse tasarladı.

Logitech G, G502 oyuncu mouse’ndaki tüm bu yenilikçi teknolojileriyle oyunculara uzun yıllar boyunca kusursuz bir performans ve deneyim sunmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir